Jak Działamy

banner-1what-we-do

Uczucia na pierwszym miejscu

Od początku istnienia Misiowej Krainy w centrum naszego zainteresowania był i nadal jest miś Wilhelm w sweterkach z indywidualnymi dedykacjami. Od roku 2006 stworzyliśmy tysiące haftów i sweterków dla naszych Klientów. Praca nad nimi zawsze sprawia nam ogromną radość, ponieważ każdy miś Wilhelm to osobna, indywidualna historia uczuć, wyznań i marzeń. Zdajemy sobie sprawę, iż tworzymy coś niepowtarzalnego na długie lata… a czasami już od pierwszych chwil życia haftując metryczkę i datę narodzin dziecka. Ogromna popularność miśków, prośby naszych Klientów oraz doświadczenie bycia Rodzicem zainspirowało nas do stworzenia autorskiej gamy produktów z dedykacjami i haftem w postaci poduszek, kocyków, apaszek i ręczników, z którymi rozstać się jest naprawdę trudno.
Spełniamy Twoje marzenia i prośby 

Nasze wszystkie produkty wyróżniają dedykacje. Na Twoje życzenie wyhaftujemy metryczkę dziecka lub wyznanie wyrażające Twoje najskrytsze uczucia i marzenia. Wybierz tylko produkt, zaprojektuj dedykcję i jej kolor a my wykonamy niepowtarzalny haft. Jeżeli nie masz czasu – nie szkodzi. Skorzystaj z gotowych dedykacji na naszych miśkowych sweterkach. Nasze hafty, zarówno te o treści poważnej jak i dowcipnej są trwałe, profesjonalnie zaprojektowane i w pasujących do materiału kolorach.

Dbamy o jakość

    Nasze produkty są niepowtarzalne, ponieważ:

  • Nie uczulają i nie zostały wykonane z trujących, alergicznych, szkodliwych substancji.
  • Nasz miś pluszowy Wilhelm jest wytrzymały i bezpieczny dla dzieci poniżej 3 roku życia, ponieważ ma atest i został wyprodukowany zgodnie z europejską normą bezpieczeństwa zabawek EN71.
  • Nasze kocyki, poduszki, apaszki  i wyprawki zostały uszyte z 100% bawełny.
  • Sweterek misia Wilhelma nie rozciąga się, nie kurczy się w praniu ani nie „kudłaczy się”.
  • Wszystkie nasze hafty są bardzo trwałe i nie tracą kolorów po wielu, wielu praniach.Karteczka od serca

Na prośbę dołączymy do prezentu bilecik z Twoimi specjalnymi życzeniami dla obdarowywanej osoby. Jeżeli jesteś zainteresowany taką niespodzianką napisz swoje życzenia podczas składania zamówienia w opcji “Twoje uwagi”.

Wysyłka – błyskawiczna paczka

Jeżeli wybrałeś już prezent oraz zaprojektowałeś swoją specjalna dedykację to musisz jeszcze chwilkę poczekać, aż wszystko dla Ciebie przygotujemy. Wszystkie nasze produkty są bezpiecznie zapakowane w pudełku lub w folii, tak, aby idealnie nadawały się od razu na prezent.Jak dbamy o produkty z Misiowej Krainy:

  • Wszystkie nasze produkty swobodnie można prać w pralce, program delikatny, 30 stopni, max. 800 obrotów wirowania
  • Nie stosujemy wybielaczy
  • Na szczególną uwagę zasługuje miś pluszowy Wilhelm. Misia i sweterek należy włożyć przed praniem w ochronny worek. Po kąpieli powieś misia za uszy na świeżym powietrzu. NIGDY nie susz go w suszarce!!! Misie bardzo tego nie lubią. Po wyschnięciu uczesz misia szczotką i gotowe!