CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Przeczytaj poniższe odpowiedzi zanim zadasz nam pytanie:

 1. Warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe złożenie zamówienia przez stronę www.misiowakraina.pl.
 2. Po złożeniu zamówienia Klient otrzyma e-mail z potwierdzeniem złożenia zamówienia, numer zamówienia oraz instrukcją odnośnie płatności. Dodatkowo pracownik Sklepu może kontaktować się z Klientem telefonicznie lub mailowo w celu potwierdzenia zamówienia.
 3. Zamówienie zostanie przyjęte do realizacji po zaksięgowaniu wpłaty od Klienta na konto Firmy.
 4. Maksymalny czas realizacji zamówienia (czas do wysłania przesyłki do Klienta) wynosi 2 dni robocze od dnia zaksięgowania wpłaty na koncie Firmy.
 5. Do czasu realizacji zamówienia należy doliczyć czas dostawy paczki przez Pocztę Polską lub przez DHL.
 6. Zamówienie będzie dostarczone na adres wskazany przez Klienta w zamówieniu. Sklep Internetowy www.misiowakraina.pl nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie towaru lub opóźnienie w dostarczeniu zamówionego towaru lub realizacji zamówienia, wynikające z podania błędnego lub niedokładnego adresu dostawy.
 1. Klient może wybrać jedną z następujących form płatności za zamówione towary:
  1. przelew (przedpłata): należność za towar oraz przesyłkę zostanie przelana na rachunek bankowy Firmy podany w e-mailu
  2. płatność online za pośrednictwem Systemu platnosci.pl.
  3. gotówka: osobiście w siedzibie firmy.
 2. Zasady dokonywania płatności przez Klientów za pośrednictwem Systemu płatności.pl oraz postępowanie reklamacyjne dostępne są na stronie www.platnosci.pl.
 3. Sklep nie prowadzi sprzedaży i wysyłek za pobraniem
 1. Przyjęcie zamówienia do realizacji rozpoczyna się:
  1. w przypadku zamówień płatnych przelewem - po zaksięgowaniu środków na koncie bankowym Sklepu lub otrzymaniu potwierdzenia przelewu na e-mail, oraz po zaakceptowaniu wpłaty - Klient otrzyma automatyczny e-mail z informacją o zaakceptowaniu płatności
  2. w przypadku płatności online za pośrednictwem Systemu platnosci.pl - w chwili, gdy Klient otrzyma automatyczny e-mail z informacją o zaakceptowaniu płatności.
 2. Maksymalny czas realizacji zamówienia (czas do wysłania przesyłki do Klienta) wynosi 2 dni robocze od dnia zaksięgowania wpłaty na koncie Firmy.
 3. Do czasu realizacji zamówienia należy doliczy czas dostawy paczki przez Pocztę Polską lub przez DHL.
 4. Klient otrzyma ostatnią wiadomość informującą o statusie zamówienia, kiedy zamówienie zostanie zrealizowane: wysłane lub odebrane osobiście.
 5. 6. Zamówienia są doręczane w zależności od wybranego sposobu wysyłki:
  1. Kurier DHL - 1 dzień roboczy. Koszt: 23 zł (dotyczy wysyłek krajowych)
  2. Poczta Polska, paczka priorytet: od doby do 3 dni roboczych. Koszt: 14 zł (dotyczy wysyłek krajowych)
  3. Termin doręczenia oraz koszt wysyłek zagranicznych ustalany jest indywidualnie (prosimy zapytania o koszty wysyłki kierować na maila: biuro@misiowakraina.pl)
 6. Sklep zastrzega sobie prawo do:
  1. anulowania zamówień jeżeli formularz zamówienia został nieprawidłowo wypełniony;
  2. odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości.
 7. Do każdego zamówienia Sklep wystawia paragon lub, na życzenie Klienta, fakturę VAT. W przypadku chęci otrzymania faktury VAT wymagane jest zaznaczenie stosownej opcji przy zamówieniu oraz podanie danych firmy wraz z NIP. Paragony oraz faktury wystawiane są w chwili, gdy płatność zostanie zaakceptowana i wszystkie zamówione przez Klienta towary są skompletowane i gotowe do wysyłki.
 8. Zmiany w wysyłce, rezygnacja z zamówienia możliwe są poprzez kontakt ze Sklepem pod adresem biuro@misiowakraina.pl
 9. Klient może wycofać złożone zamówienie jedynie e-mailem pod adresem biuro@misiowakraina.pl Klient nie może anulować zamówienia, które już zostało wysłane.

 

 1. Rejestrując się w Sklepie Internetowym www.misiowakraina.pl Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych związane z realizacją zamówień dokonywanych w Sklepie Internetowym www.misiowakraina.pl
 2. Brak zgody na przetwarzanie danych osobowych uniemożliwia zrealizowanie zamówienia Klienta przez Sklep Internetowy www.misiowakraina.pl Klient ponosi odpowiedzialność za podanie nieprawdziwych danych osobowych.
 3. Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich.
 4. Zgodne z ww. ustawą, Klienci Sklepu www.misiowakraina.pl mają prawo do wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz żądania usunięcia.

NAPISZ DO NAS


Kraina Pomysłów
ul. Sosnowa 34B
62-002 Jelonek
mail: biuro@misiowakraina.pl
telefon: +48 609 06 07 08